MICE

M
eeting

Devim MICE firmaların bayi ve eğitim toplantılarını, konferanslarını düzenlemektedir. Başarılı ve verimli toplantıların düzenlenmesi için firmamız tüm deneyimli personeliyle birlikte sizlere hizmet vermektedir.


Incentive

Devim MICE kurum ve kuruluşlar için motivasyon gezileri, özel seyahat programları ve grup bilincini arttırıcı etkinlikler düzenlemektedir. Özellikle iş yoğunluğundan yorgun düşen değerli firma personellerinin iş ortamında verimini arttırıcı aktivitelerle sizlere hizmet vermekteyiz.


Congress

Devim MICE Kongre, Seminer, Konferans, Panel, Forum, Çalıştay gibi büyük katılımlı organizasyonları etkili bir şekilde organize eder. Akademik toplantılara da bildiri toplama sistemi ile destek verir. Bu süreçte tüm tedarik ve lojistik işlemlerini üstlenerek, sürecin sorunsuz geçmesini sağlar.


Events

Devim MICE özel organizasyonlar, ürün tanıtımları, açılış gibi etkinlikleri organize eder. Konsepte uygun tasarımları, alandaki uzmanlığıyla etkinliklerinize farklı bir yaklaşım getirir.

Yıllardan beri birçok ulusal ve uluslararası organizasyona başarıyla imzasını atmış olan Devim Tours  Kongre, Toplantı ve Kurumsal Organizasyonlar Bölümü, deneyimli kadrosuyla sektörde önemli bir yere sahiptir.

Ulusal ve uluslararası kongreler, bayi toplantıları, temel atma ve açılış törenleri, ürün lansmanları, eğitim seminerleri, davetler ve özel etkinlikler gibi her türlü organizasyonu düzenleyen bölüm, bu organizasyonların her adımında ekibin bir parçası gibi çalışmakta, engin deneyimi ve bilgisi ile her türlü birikimini paylaşmaktadır.

Yurtdışı olarak düşünülen toplantı ve diğer organizasyonlarınızda Bosna Hersek , Sırbistan , Hırvatistan , Slovenya , Karadağ, Makedonya, Kosova gibi ülkelerde inanılmaz fiyatlarla istediğiniz üst kalitede hizmetleri sizlere Türkiye’de en iyi biz sunabiliriz.

Özellikle sporcu gruplarının deplasman seyahatlerinde ve spor takımlarının kampları konusunda uzman kadromuzla sizlerin hizmetindeyiz.

2011 yılında Devim Tours’un Kongre, Toplantı ve Kurumsal Organizasyonlar departmanı kurulmuş ve geçtiğimiz 3 yıl içinde çok önemli organizasyonlar yapılmıştır. Uluslararası kongreler başta olmak üzere ulusal kongreler, bayi toplantıları, teşvik seyahatleri, temel atma ve açılış törenleri, ürün tanıtımı, dönemsel ve yıllık şirket toplantıları, satış toplantıları, özel davetler ve olaylar gibi her türlü organizasyonu düzenleyebilecek bir ekibe sahibiz.

Özellikle Balkanlarda planlanacak toplantılarda on kişiden on bin kişiye, yapılacak bütün organizasyonlarda dört dörtlük bir hizmet almak isterseniz, sadece bizi aramanız yeterli.


Vizyonumuz

Devim Tours  MICE 10 kişilik full-time, 40 kişilik part-time ekibi sizlere en iyi hizmeti vermek üzere organize edilmiştir.  Siz değerli dostlarımızın müşterilerine kaliteli ve özel hizmeti verebilmek için gerekli tüm yatırım hiç bir fedakârlıktan kaçınılmadan yapılmıştır ve yapılmaya devam edecektir. Bizler sizlerin hepimiz için özel bir yere sahip olan Bosna Hersek ve Balkanlarda çözüm ortağınız olma yolunda başarı ile ilerleyeceğiz.


Misyonumuz

Tek bir pazarda gerekli profesyonelliği sağlayarak, Bosna Hersek merkezli tüm Balkanların bir destinasyon olarak pazarlanması ve turizminin bu pazardan hakkettiği payı almasında katkıda bulunmak en büyük görevimizdir.


Hedeflerimiz

Devimtours  DMC ekibi olarak Incentive Kongre özel ve bayi organizasyonları pazarına istinaden alınması gereken tüm riskleri alarak gerekli satın alma gücünü ortaya koymak ve bu sayede sizlere bu destinasyondan aslında sahip olmanız gereken maddi kazancı sağlayarak sadece bu pazara hizmet verecek ekibimizle servis kalitesini yükseltirken maliyet yapısını şu andaki değerlerin bile altına çekerek Başta Bosna Hersek olmak üzere Balkanların bir Incentive, Kongre, Özel Organizasyonlar, Toplantı ve Bayi Organizasyonları merkezi haline gelmesini sağlamak en büyük hedefimizdir.

Support